Aksident i rëndë në Poklek të Ri, raportohet për të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Poklek të Ri.Në këtë aksident të përfshira ishin një autobus dhe një veturë.Sipas një lëxuesi të Drenica Sot mësohet se në këtë aksident përveç dëmëve materiale, kanë mbetur të lënduar edhe 3 përsona të cilët janë nisur menjëher për në Prishtinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *