Aksident i rëndë te ”Parku i Biznesit” në Drenas, vetura përfundon mbi rrethojat e rrugës

Një aksident mjaft i çuditshëm ka ndodhur  te Parku i Biznesit në Drenas.

Vetura ka përfunduar mbi rrethojat e rrugës, raporton Indeksonline.

Policia ka dalë në vendngjarje dhe po mirret e rastin, ndërkaq rrugës janë shkaktuar kolona.