Restaurant Blinaja

Aksident i rëndë te ”Parku i Biznesit” në Drenas, vetura përfundon mbi rrethojat e rrugës

Restaurant Blinaja

Një aksident mjaft i çuditshëm ka ndodhur  te Parku i Biznesit në Drenas.

Vetura ka përfunduar mbi rrethojat e rrugës, raporton Indeksonline.

Policia ka dalë në vendngjarje dhe po mirret e rastin, ndërkaq rrugës janë shkaktuar kolona.

 

 

Share
admin

Recent Posts

Për nderë të Besartës, vajzës së Hamëz Jasharit, mërgimtari nga Kumanova e kishte pagëzuar vajzën e tij me emrin e saj! (FOTO)

Besarta Jashari, e bija e heroit të kombit, Hamëz Jashari, ishte e mbijetuara e vetme… Read More

4 hours ago

Ekskluzive: Këta janë dy burrat dhe dy gratë që u arrestuan për drogë në Komoran

Njësia e Antidrogës në Policinë e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion policor që rezultoi… Read More

6 hours ago

Policia e Kosovës arreston katër persona

Policia e Kosovës, konkretisht njësitë policore nga Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë –… Read More

6 hours ago

Grabitjet e armatosura në Drenas, sot u sekuestrua edhe kallashi që u përdor nga grupi tashmë i arrestuar

Ndonëse rasti është proceduar në organet kompetente për trajtim, hetuesit policor po vazhdojnë mbledhjen e… Read More

6 hours ago

Rama reagon për situatën në veri, bën thirrje për vetëpërmbajtje e dialog

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në veri, ku serbët… Read More

10 hours ago

Largohet edhe i moshuari i fundit, mbyllet zyrtarisht qendra “Orenda”

Nga sot është mbyllur qendra e të moshuarve “Orenda” në Pejë. Mbylljen e saj e… Read More

10 hours ago