Aksident mes dy veturave në hyrje të Drenasit(VIDEO)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak qastesh tek pompa e derivateve “Shell”, në hyrje të Drenasit.

Në këtë aksident janë të përfshira dy vetura, përveç dëmëve materiale, akoma nuk dihet se a ka të lënduar në njerëz, raporton Drenica Sot.

Policia kanë dalur menjëher në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrur me rastin.