Aksident tek “Kroni i Mbretit”/ Dy vetura përfundojnë jashtë rrugës

Një aksident trafiku ka bërë që dy vetura të përfundojnë jashtë rrugës në Korroticë të Lartë.

Shkak duket të jetë moti i keq dhe tereni i rrëshqitshëm, kundruall shpejtësisë së pa kordinuar me kushtet për vozitje, shkruan DrenicaSot.

Policia e Kosovës ka dalë në vendngjarje dhe po mbledh dëshmi rreth situatës. Nuk dihet se a ka të lënduar apo cila është shkalla, mirëpo autoambulanca sapo ka arritur.

DrenicaSot do ju mbajë të informuar me rastin./

IMG_2715

IMG_2715 IMG_2719