Blerim Latifi: Fadil Nura po kandidon për të qenë kryetar kukull i Sami Lushtakut [VIDEO]

Analisti dhe filozofi, Blerim Latifi ka komentuar kandidaturën e Fadil Nurës për kryetar të Skenderajt.

Ai gjatë një bisede telefonike në paraqitje direkte në emisionin “Pressing”, tha se Fadil Nura ka pozicionin politik të dobët në këto zgjedhje, dhe se nuk po garon për të qenë kryetar i Skenderajt, por i Sami Lushtakut, përcjell DrenicaSot.

Më poshtë gjeni videon: