Burri nga Kllodërnica e Skenderajt rrahu gruan dhe dy vajzat, arrestohet nga Policia

Një burrë është arrestuar në fshatin Kllodernicë të Skenderajt, pasi i njëjti dyshohet të ketë ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe dy vajzave të tij.

Sipas policisë i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Fsh. Kllodernicë, Skenderaj 26.01.2022 – 16:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte ushtuar dhunë ndaj bashkëshortes dhe dy vajzave të tij, viktimave femra kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje” thuhet në raportin policor.