Damaneku përkrahë fuqishëm, kandidaten për asamble të PDK-së në Drenas, Egzona Jetullahi Gjoshi!

Vendlindja pritet të jetë mbështetja kryesore e Egzona Jetullahi-Gjoshi në zgjedhjet e 17 tetorit në Drenas.

Këtë e ka konfirmuar vetë numri 3 në listën e PDK-së, ku përmes një postimi në facebook është shprehur e ngazëllyer me përkrahjen e pashoq që ka marrë në Damanek, shkruan DrenicaSot.

Postimi i saj:

Sot, në vendlindjen time Damanek!

Jam thellësisht falenderuese dhe e emocionuar më mbështetjen e fuqishme nga bashkëvendaset e mija, mbeshtetje kjo që është garancë për fitoren e madhe të Partisë Demokratike të Kosovës në Drenas!

Ju jeni besimi im, unë do të vazhdoj të jem zëri juaj çdo herë!
Na priftë e mbara!

FALEMINDERIT DAMANEKU IM!💙🙏🏻

Bashkë për Drenasin!
#PDK177
#RamizLladrovci ✔️
#EgzonaJetullahi-Gjoshi 3️⃣✔️