Djali i Hashim Thaçit, Endrit Thaçi në mbështetje të Ramiz Lladrovcit

Në profilin e tij në Facebook kryetari aktual, dhe njëherit kryetari në ardhje i Drenasit, ka publikuar foto në të cilat shihet djali i Hashim Thaçit, Endriti, në aktivitet së bashku me Lladrovcin duke bërë homazhe para permendorëve të dëshmorëve.

 

Siç duket kështu e dëshmon Hashim Thaçi mbështetjen e tij për Ramiz Lladrovcin, duke e angazhuar djalin e tij në aktivitet me të.

 

Nderim i përjetshëm sakrificës dhe heroizmit për liri”