E dhimbshme: Ky është 22 vjeçari që u vra mbrëm pas një përleshje me armë

Pas një përleshje me armë në Gjilan një person ka vdekur dhe një tjetër ka mbetur i plagusur.

Sinjali ka siguruar një fotografi të të ndjerit, Egzon Rafuna, që është 22 vjeç.

Drejtori i Spitalit të Gjilanit, Arsim Emini ka thënë se viktima, Egzon Rafuna ka qenë pa shenja jete dhe ka qenë i plagosur në pjesën e majtë të gjoksit.