Restaurant Blinaja

Filloreta Bujupi e VV-së, mbështetet fuqishëm në Arllat të Drenasit!

Restaurant Blinaja

Filloreta Bujupi e VV-së, mbështetet fuqishëm në Arllat të Drenasit!

Kandidatja e VV-së për asamble komunale në Drenas, Filloreta Bujupi është njëra nga gratë më të përkrahura në Drenas në këtë garë.

Mbeshtetje e fuqishme për të dhe Vetëvendosjen kanë dhënë banorët e fshatit Arllat të Drenasit, shkruan DrenicaSot.

Ajo ka marrur mbështetje të fuqishme edhe në fshatrat tjerë të Komunës së Drenasit. Njihet si drejtoreshë e njëres nga autoshkollat më me nam në Drenas dhe ka karrierë të suksesshme si menaxhere, inspektore dhe drejtuese.

Në listën e Vetëvendosjes, ajo mbanë numrin 15./DrenicaSot/

Share
admin

Recent Posts

Pas AAK-së, edhe PDK-ja letër Kurtit: Zhvillimet në veri janë shumë shqetësuese

Pas AKK edhe Paria Demokratike e Kosovës i ka shkruar letër Kurtit lidhur me situatën… Read More

2 hours ago

Nervozohet biznesmeni Piraj: Kur i shohim tanket serbe në kufi na kujtohet se nuk po bëjmë mirë që po blejmë prodhime serbe

Biznesmeni Burim Piraj, ka reaguar ashpër ndaj gjithë atyre që po blejnë akoma prodhime serbe… Read More

2 hours ago

E pëson keq drenicasi, i digjet një villa gjatë mesnatës, e lajmëron menjëherë policinë

Sot gjatë orës 2:00 pas mesnatës, policia ka pranuar njoftimin se po digjet një vilë-banimi… Read More

4 hours ago

Tërhiqen edhe pjesëtarët serbë të sigurimit të EULEX-it

Pas policëve serbë, kanë ardhur edhe dorëheqje të tjera. Kësaj radhe nga ana e punëtorëve… Read More

17 hours ago

Bad News Eagles të pabesueshëm, eliminojnë ekipin më të fortë në botë “FaZe” nga Majori

Bad News Eagles kanë bërë arritjen e madhe duke mposhtur ekipin më të fortë në… Read More

17 hours ago

Kurti mbledh qeverinë, shkak zhvillimet në veri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka mbledhur kabinetin qeveritar për të diskutuar për situatën aktuale dhe zhvillimet… Read More

19 hours ago