Një person në Komoran i rrah tre policë të Kosovës

Policia e Kosovës ka arrestuar mbrëmë një person në Komoran, pasi që i njëjti fillimisht ka kanosur e më pas ka sulmuar fizikisht tre zyrtarë policorë.

Policia njofton se nuk ka pasur të lënduar, gjersa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti ka  kanosur  dhe sulmuar fizikisht tre zyrtarë policorë, viktimat meshkuj  kosovarë. Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thekson raporti.