Restaurant Blinaja
Categories: Lajme

Ishte duke punuar në ndërtimtari, lëndohet rëndë një punëtor

Restaurant Blinaja

Një person në Vushtrri është lënduar derisa ishte duke punuar në një vend-punishte.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Raporti policor:

Rr. Hamit Hyseni, Vushtrri 22.11.2022-15:45. Viktima mashkull kosovar derisa ka qenë duke punuar në një vend-punishte është lënduar. Viktima fillimisht ishte dërguar në emergjencën e Vushtrrisë e me pas në QKUK për tretman mjekësor. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori.

Share
admin

Recent Posts

Kërkuan mijëra euro për shërim, zbulohet skema e mashtrimit për pacientin që nuk ekziston

Mijëra euro janë grumbulluar vetëm në opsionin online për pacientin Adnan Syla, që sipas QKUK-së… Read More

11 seconds ago

“Nuk dua të eci vetëm”, Kurti kërkon ndihmën e Kuvendit në dialog

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se Bashkimi Evropian mban pozicionin e qeverive të kaluara, në… Read More

2 hours ago

Ish kryenegociatorja: Kurti lëshoi pe për targat, nëse kështu vepron me marrëveshjen finale populli do ta mbrojë interesin e vendit

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun Kosovë-Serbi, Edita Tahiri, ka theksuar se me arritjen e marrëveshjes… Read More

3 hours ago

Molliqaj: Kaq e pati “rezistenca e Albin Kurtit”

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë… Read More

4 hours ago

Gjinovci pas marrëveshjes për targa: Dobët Kurti, shumë dobët

Aktivisti i shoqërisë civile, Rron Gjinovci e ka kritikuar kryeministrin Albin Kurti për marrëveshjen e… Read More

14 hours ago

Driton Ajazi: Stop grabitjes së pronës publike

STOP GRABITJES SË PRONËS PUBLIKE NË DRENAS Siç, thonte, Baez: "Nëse nuk lufton për t’i… Read More

15 hours ago