Restaurant Blinaja

“Kërset” dajaku në Skënderaj, të dyshuarit përdorën një armë lodër për t’i frikësuar viktimat

Restaurant Blinaja

Njësitë policore në Skenderaj pas informatave për një rrahje mes disa personave ka dalë në vendin e ngjarjes, ku kanë arrestuar dy të dyshuar dhe kanë shoqëruar për intervistim tri viktima të mitur.

Gjatë përleshjes të dyshuarit kishin përdorë një armë lodër për ti frikësuar viktimat e cila armë është sekuestruar, ndërsa të dyshuarit pas intervistimit në konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt.

Share
admin

Recent Posts

Për nderë të Besartës, vajzës së Hamëz Jasharit, mërgimtari nga Kumanova e kishte pagëzuar vajzën e tij me emrin e saj! (FOTO)

Besarta Jashari, e bija e heroit të kombit, Hamëz Jashari, ishte e mbijetuara e vetme… Read More

2 hours ago

Ekskluzive: Këta janë dy burrat dhe dy gratë që u arrestuan për drogë në Komoran

Njësia e Antidrogës në Policinë e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion policor që rezultoi… Read More

3 hours ago

Policia e Kosovës arreston katër persona

Policia e Kosovës, konkretisht njësitë policore nga Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë –… Read More

3 hours ago

Grabitjet e armatosura në Drenas, sot u sekuestrua edhe kallashi që u përdor nga grupi tashmë i arrestuar

Ndonëse rasti është proceduar në organet kompetente për trajtim, hetuesit policor po vazhdojnë mbledhjen e… Read More

3 hours ago

Rama reagon për situatën në veri, bën thirrje për vetëpërmbajtje e dialog

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në veri, ku serbët… Read More

7 hours ago

Largohet edhe i moshuari i fundit, mbyllet zyrtarisht qendra “Orenda”

Nga sot është mbyllur qendra e të moshuarve “Orenda” në Pejë. Mbylljen e saj e… Read More

7 hours ago