Kiqina dhe VV, marrin përkrahje në Tërdec e Korroticë të Ulët: Po marrim jo më pak se forcën e madhe për ndryshimin përfundimtar

Kandidati për kryetar të Drenasit, nga Lëvizja Vetëvendosje, Fejzi Kiqina ka mbajtur dy tubime në Tërdec dhe Korroticw të Ulët.

Në të dy takimet, përkrahja për Kiqinën dhe listën e VV-së nuk mungoi, derisa ai thotë se entuziazmi po shihet gjithandej, përcjellë DrenicaSot.

“Po marrim jo më pak se forcën e madhe për ndryshimin përfundimtar”, ka thënë Kiqina.

Postimet: