Kiqina takohet me banorët e Dobroshecit: Në sytë e tyre vërehej dëshira e madhe për ndryshim

 Kandidati për Kryetar të Drenasit, Fejzi Kiqina, ka takuar banorët e fshatit Dobroshec.

“Në bisedë me ta dhe në sytë e tyre vërehej dëshira dhe vullneti i madh për ndryshim dhe qeverisjen e mirë që do të vijë me Lëvizjen Vetëvendosje!”, ka shkruar Kiqina, përcjellë DrenicaSot.

Postimi i tij:

Sot, bashk me kryetarin e qendrës, Shemsi Elezi u takuam me disa banorë të Dobroshecit.
Në bisedë me ta dhe në sytë e tyre vërehej dëshira dhe vullneti i madh për ndryshim dhe qeverisjen e mirë që do të vijë me Lëvizjen Vetëvendosje!