Lajm i hidhur: Pas një sëmundje të rëndë, vdes i riu nga Lipjani

Pas një sëmundje të rëndë ka vdekur i riu, Adhurim Bublica.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët dhe shokët e të ndjerit, përmes rrjeteve sociale.

Njoftimi i plotë:

Te Allahut jemi dhe vetem te ai do te kthehemi.
Me pikëllim të thellë, ju njoftojmë se pas nje semundje te rende, ka ndërruar jetë Adhurim Bublica.
Varrim do te behet me daten 18.01.2021 ( e marte ) me Namazin e Drekes ne varresat e Qytetit te Lipjanit.
Ngushllime Familjes BUBLICA