Restaurant Blinaja
Categories: Lajme

Me nderime të larta, varroset kadeti i Policisë së Kosovës që vdiq në aksident trafiku

Restaurant Blinaja

I është dhënë lamtumira e fundit Flordian Shabaj – kadet i Policisë së Kosovës i cili vdiq në një taksident komunikacioni të hënën.

Ai u varros në Nabergjan të Pejës me nderime të larta ceremoniale.

Në varrim morën pjesë edhe kadetët e gjeneratës së 57-të të Policisë së Kosovës
Floridan Shabaj ka vdekur si pasojë e një aksidenti në fshatin Jashanicë, në rrugën Klinë-Skenderaj.

Share
admin

Recent Posts

Knaus: BE-ja po e bullizon Kurtin si ish i burgosur i Millosheviqit dhe po e simpatizon Vuçiqin si ish-ministër i tij – kjo është e rrezikshme

Presidenti i Iniciativës Evropiane për Stabilitet, Gerald Knaus, ka hedhur një sërë kritikash ndaj Bashkimit… Read More

6 seconds ago

“Duhet të kujdesemi për veten”: Këto janë fjalët e Xhakës për ndeshjen ndaj Serbisë

Kapiteni i Zvicrës, Granit Xhaka ka qenë i kujdesshëm në përgjigjet kur është pyetur për… Read More

3 hours ago

Këta janë dy të rinjtë që u arrestuan për drogë në Fushë Kosovë, njëri shitës e tjetri përdorues

Gazeta Sinjali sot raportoi për arrestimin e dy personave në Fushë Kosovë, të cilët janë… Read More

3 hours ago

Njoftim nga KRU “Prishtina” për gjendjen e krijuar me turbullirën e ujit në kanalin e Ibër Lepencit dhe zgjidhjet alternative për furnizim

Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut ditët të fundit, janë rritur edhe rrjedhjet… Read More

5 hours ago

Aksident me fatalitet, vetura godet për vdekje një këmbësore

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën ‘Ismail Kryeziu’ në lagjen… Read More

7 hours ago

VIDEO / Ndodh edhe kjo: Një punëtor i marketit ia kafshon veshin konsumatorit në Fushë Kosovë

Në emisionin Mëngjesit në Kanal 10, me një lidhje direkte është raportuar për një sulm… Read More

8 hours ago