Ndërron jetë tragjikisht, Besim Ibrahmi nga Zabeli i Ulët i Drenasit!

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike Besim Ibrahimi nga Zabeli i Ulët.

Sipas një burimi të Drenica Sot mësohet se rryma ka qenë shkaktari i vdekjes së tij.

I ndjeri ishte puntor në KEK, dhe pas vetit ka lënë bashkëshorten dhe 3 fëmijë dy djem e një vajzë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë edhe familjarët e tij.

Njoftimi nga familjarët:

Prehu ne paqe o njeri mir !

Sot si familje perjetum nje humbje te madhe nje nga djemt me te mire te familjes Besimi ne menyre tragjike ndrroj jete .
Besimin do ta kujtojm me krenarin dhe rrespektin me te madh .

Per vorrimin ju njoftojm./Drenica Sot /