Restaurant Blinaja

Njoftim i rëndësishëm nga komuna e Drenasit

Restaurant Blinaja

Njoftohen qytetarët e komunës së Drenasit se vaksinimi kundër Covid-19 është zhvendosur nga salla sportive “Fehmi & Xheve Lladrovci” në njësinë e vaksinimit në QKMF-Drenas prej ores 8:00-19:00 si dhe në QMF Komoran prej orës 8:00-14:00.

-Në fundjavë (e shtune e diele) në QKMF-Drenas prej ores 8:00-15:00

-Ekipet mobile nëpër shkolla, sipas këtij orari:

E marte 30.11.2021 Drenas, SHML”Gjergj Kastrioti”-Drenas SHMT”Fehmi&Xheve Lladrovci”-Drenas 10:00-14:00;

E merkure 01.12.2021 Drenas SHFMU”Rasim Kiqina”-Drenas SHFMU “Ali Gashi”-Qikatove e Re 10:00-14:00;

E enjte 02.12.2021 Drenas SHFMU”Halil Bajraktari”-Drenas SHFMU “Naim Frasheri”-Gllobar 10:00-14:00;

E premte 03.12.2021 Drenas SHFMU”Migjeni”-Baice Xhamia e Fshatit-Gllanasellë (12:15-13:30) 10:00-14:00

Share
admin

Recent Posts

Për nderë të Besartës, vajzës së Hamëz Jasharit, mërgimtari nga Kumanova e kishte pagëzuar vajzën e tij me emrin e saj! (FOTO)

Besarta Jashari, e bija e heroit të kombit, Hamëz Jashari, ishte e mbijetuara e vetme… Read More

9 hours ago

Ekskluzive: Këta janë dy burrat dhe dy gratë që u arrestuan për drogë në Komoran

Njësia e Antidrogës në Policinë e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion policor që rezultoi… Read More

10 hours ago

Policia e Kosovës arreston katër persona

Policia e Kosovës, konkretisht njësitë policore nga Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë –… Read More

10 hours ago

Grabitjet e armatosura në Drenas, sot u sekuestrua edhe kallashi që u përdor nga grupi tashmë i arrestuar

Ndonëse rasti është proceduar në organet kompetente për trajtim, hetuesit policor po vazhdojnë mbledhjen e… Read More

10 hours ago

Rama reagon për situatën në veri, bën thirrje për vetëpërmbajtje e dialog

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar pas zhvillimeve të fundit në veri, ku serbët… Read More

15 hours ago

Largohet edhe i moshuari i fundit, mbyllet zyrtarisht qendra “Orenda”

Nga sot është mbyllur qendra e të moshuarve “Orenda” në Pejë. Mbylljen e saj e… Read More

15 hours ago