Profesoresha e nxënëses së vrarë në Gllogjan: Mallkuar qofsh kriminel që ma ndave Gentën nga klasa

Përmes një postimi në Facebook ka reaguar profesoresha e vajzës që mbeti e vrarë nga sulmi me armë në Gllogjan të Deçanit.

“Mallkuar qofsh o kriminel qe ma ndave Genten nga klasa. Pushofsh ne Paqe maturantja ime e bukur. Ngushëllime familjes Mustafa dhe të gjithë atyre qe sonte humben femijet e tyre”, ka shkruar Melita Cula.