Rrahje në Poklek të Drenasit, dy burra rrahin viktimën e bëjnë për spital

Në fshatin Poklek i Ri të Drenasit ka ndodhur një rrahje ndërmjet tre personave.

Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur të mërkurën në orën 14 e 25 minuta.

Sipas Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se”Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje që kishin pasur me viktimën mashkull kosovar e kanë sulmuar fizikisht atë. Si pasoj e sulmit viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore, për çka dhe i është ofruar tretmani mjekësorë. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.