Restaurant Blinaja

Sankoci rikonfirmon mbështetjen e madhe për bartësin e listës Dr.Salih Dvorani nga ”Demokratët për Drenasin”!

Restaurant Blinaja

Sankoci e ka dëshmuar sërish se janë gati për ndryshim.

Dr.Salih Dvorani, po vazhdon fushatën me lëvizjet nga vendi në vend, e me mbështetje të pakursyer nga të gjithë banorët.

Sankoci konfirmoj që do të ndëshkoj me votë kryetarin aktual Lladrovci, dhe do të mbështes bartësin e listes Salih Dvorani me numër 182, dhe Demokratët e Drenasit.

Share
admin

Recent Posts

4 persona rrahin keq një 23 vjeçar në Drenas

Një përleshje brutale mes disa personave ka ndodhur të hënën në Drenas, ku një person… Read More

3 hours ago

Ramush Haradinaj tregon pse e la takimin me Kurtin: Na mbante ligjërata

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka treguar arsyen e largimit nga takimi me Kurtin dhe… Read More

5 hours ago

60-vjeçari dyshohet se bëri vetëvrasje

Një 60-vjeçar dyshohet se ka bërë vetëvrasje në qytetin e Gjilanit. Lajmin për Gazetën Express… Read More

6 hours ago

E rëndë: Djali rrah me grushte babain 81-vjeçar, ai detyrohet të kërkojë ndihmë nga Policia

Çdo ditë e më shumë po raportohen raste të dhunës në familje, ku shpeshherë viktima… Read More

6 hours ago

Për nderë të Besartës, vajzës së Hamëz Jasharit, mërgimtari nga Kumanova e kishte pagëzuar vajzën e tij me emrin e saj! (FOTO)

Besarta Jashari, e bija e heroit të kombit, Hamëz Jashari, ishte e mbijetuara e vetme… Read More

15 hours ago

Ekskluzive: Këta janë dy burrat dhe dy gratë që u arrestuan për drogë në Komoran

Njësia e Antidrogës në Policinë e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion policor që rezultoi… Read More

16 hours ago