‘Tërmet’ në Drenas/ Fejzi Kiqina merr përkrahje masive nga qytetarët në tubimin përmbyllës

Kandidati për kryetar të Drenasit nga VV, Fejzi Kiqina ka marrë mbështetje masive nga qytetarët në kampanjën përmbyllëse të zgjedhjeve për Komunën.

Në tubimin përmbyllës që u mbajt në Çikatovë të Re, Kiqina dhe kandidatët e VV-së morën përkrahje nga qindra njerëz, shkruan DrenicaSot.

Parashihet gara e fortë në Drenas, që s’është parë që prej dy dekadash, derisa Kiqina ka falenderuar qytetarët për mbështetjen e pakursyeshme që i kanë dhënë gjatë këtij muaji.

Postimi