Vdesin dy persona në aksident trafiku

Sot rreth orës 09:30, në rrugën Prishtinë-Podujevë, ka ndodhur një aksident trafiku, ku për pasojë dy persona kanë vdekur dhe 9 te tjere jan me lendime.

Pas këti aksidenti, rruga është bllokuar dhe janë krijuar kolona të gjata.

Ngushëllime familjarëve dhe të lënduarve shërim të shpejt.